Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - dopravní omezení před školou

Krajské finále 11. roč. Mc Donald´s Cupu

KRAJSKÉ FINÁLE 11. ROČNÍKU MC DONALD´S CUPU
Na umělém trávníku stadionu U Nisy se v krajském finále 11. ročníku Mc Donald´s Cupu utkali vítězové okresních kol žáků základních škol v kategoriích 1. – 3. a 4. – 5. tříd.
Hrálo se na dvou hřištích 2 x 15 minut a celkem bylo sehráno za řízení mladých rozhodčích Lukáše Bláhy, Jaroslava Appltauera a Michala Šislera tucet zápasů. A protože včera bylo velké vedro, v závěru turnaje mnozí začínající fotbalisté „šlapali vodu.“ Ale bojovali až do konce.
Výsledky žáků 1. – 3. tříd: za vítěznou jabloneckou školou, která měla skóre 6:3 a zisk 6 bodů, skončila turnovská ZŠ Skálova se stejným počtem bodů a skóre 6:6. O vítězi mladší kategorie rozhodl až poslední duel Jablonec – Turnov, který skončil výhrou Jabloneckých 3:0. Třetí byla liberecká ZŠ Barvířská se 4 body a skóre 8:9. Liberečtí se připravili o lepší umístění remízou s N. Borem 4:4, i když vedli 4:1. Poslední byla novoborská ZŠ U lesa s jedním bodem a skóre 6:8. Střelcem byl vyhlášen Patrik Resl z Barvírny, který vstřelil 5 branek.
Výsledky žáků 4. – 5. tříd: jablonecká ZŠ Mozartova vyhrála bez bodové ztráty a skóre měla 14:1. O prvenství se rozhodlo ve vzájemném utkání Liberce a Jablonce, v němž Liberec sice vedl 1:0, ale postupně mu docházely síly a prohrál 1:3. ZŠ Barvířská tak byla druhá se 6 body a skóre 12:3. Třetí skončila českolipská ZŠ Partyzánská se třemi body a skóre 2:10. Poslední byla semilská ZŠ Olbrachtova, která nezískala ani bod a nedala ani branku (0:14). Nejlepším střelcem se stal jablonecký Tomáš Weber (7 branek).
Vítězům předali ceny nový trenér Sparty Praha Vítězslav Lavička, kapitán Slovanu Liberec Tomáš Janů a asistent trenéra Jablonce Jozef Weber, spolu se šéfem ČSTV Vladimírem Boháčem a vedoucím odboru školství LK Robertem Gambou. Oba nejlepší střelci pak získali relikvii velmi cennou – podepsanou kopačku reprezentačního kanonýra Jana Kollera.