Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - dopravní omezení před školou

Krajská vědecká knihovna Liberec (Loumová)

Třída 6.A dne 3.10. 2012 započala sérii návštěv v Krajské vědecké knihovně v Liberci. První návštěva se uskutečnila pod názvem Bajky, pohádky a my. Děti se seznámily s historií bajek a pohádek, s jejich nejznámějšími autory u nás a v Evropě.
Prožily v knihovně netradiční „hodinu čtení“, při níž se seznámily s poutavým příběhem, který následně reprodukovaly a zvažovaly vhodná poučení. Na závěr si pak celá třída mohla zapůjčit nejzajímavější knihu domů.