Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - (DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ), INFORMACE

Krajská vědecká knihovna Liberec (Loumová)

Třída 6.A dne 3.10. 2012 započala sérii návštěv v Krajské vědecké knihovně v Liberci. První návštěva se uskutečnila pod názvem Bajky, pohádky a my. Děti se seznámily s historií bajek a pohádek, s jejich nejznámějšími autory u nás a v Evropě.
Prožily v knihovně netradiční „hodinu čtení“, při níž se seznámily s poutavým příběhem, který následně reprodukovaly a zvažovaly vhodná poučení. Na závěr si pak celá třída mohla zapůjčit nejzajímavější knihu domů.

Sběr papíru

ve čtvrtek 24.6. proběhne v 7:15 sběr papíru. Prosíme o zvážení sběru doma a nahlášení váhy třídní učitelce.

Letní číslo školního časopisu (Burdová)

Redakce školního časopisu byla i s přicházejícím jarem a létem aktivní a připravila pro vás další vydání Barvířského zpravodaje.

Den dětí 1.6.2021 (Šímová)

Ani v letošním roce jsme nezapomněli zpestřit sváteční den našich dětí soutěžemi.