Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - (DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ), INFORMACE

Krajská vědecká knihovna Liberec (Loumová)

Třída 6.A dne 3.10. 2012 započala sérii návštěv v Krajské vědecké knihovně v Liberci. První návštěva se uskutečnila pod názvem Bajky, pohádky a my. Děti se seznámily s historií bajek a pohádek, s jejich nejznámějšími autory u nás a v Evropě.
Prožily v knihovně netradiční „hodinu čtení“, při níž se seznámily s poutavým příběhem, který následně reprodukovaly a zvažovaly vhodná poučení. Na závěr si pak celá třída mohla zapůjčit nejzajímavější knihu domů.

 

Třídy

Žákovská knížka

Školní družina
Školní družina

Školka
Školka

Jídelna
Jídelna

Aktuality ze školy
Aktuality ze školy

Sběr papíru

Vážení rodiče,

ve čtvrtek 24.6. proběhne v 7:15 sběr papíru. Prosíme o zvážení sběru doma a nahlášení váhy třídní učitelce.

Letní číslo školního časopisu (Burdová)

Redakce školního časopisu byla i s přicházejícím jarem a létem aktivní a připravila pro vás další vydání Barvířského zpravodaje.

Den dětí 1.6.2021 (Šímová)

Ani v letošním roce jsme nezapomněli zpestřit sváteční den našich dětí soutěžemi.