Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - (DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ), INFORMACE

Krajská vědecká knihovna Liberec (Loumová)

Třída 6.A dne 3.10. 2012 započala sérii návštěv v Krajské vědecké knihovně v Liberci. První návštěva se uskutečnila pod názvem Bajky, pohádky a my. Děti se seznámily s historií bajek a pohádek, s jejich nejznámějšími autory u nás a v Evropě.
Prožily v knihovně netradiční „hodinu čtení“, při níž se seznámily s poutavým příběhem, který následně reprodukovaly a zvažovaly vhodná poučení. Na závěr si pak celá třída mohla zapůjčit nejzajímavější knihu domů.

Ochutnávka legorobotiky (Marková)

Žáci druhého stupně, kteří mají zájem o práci v mezinárodním projektu Erasmus+ zaměřeném na legorobotiku a programování, navštívili dne 14.9.2021 dílnu iQFABLAB patřící pod libereckou IQlandii.

Už tam budem (Pěničková)

Ve středu 8. září se naše dvě devítky – 9.B a 9.C – zúčastnily v liberecké iQLandii natáčení.

Nadcházející důležité akce

Sběr papíru - pátek 24. září 2021    7:15 hod.

Ředitelské volno - pondělí 27. září 2021, školní družina uzavřena