Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - (DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ), INFORMACE

Krajská vědecká knihovna Liberec (Loumová)

Třída 6.A dne 3.10. 2012 započala sérii návštěv v Krajské vědecké knihovně v Liberci. První návštěva se uskutečnila pod názvem Bajky, pohádky a my. Děti se seznámily s historií bajek a pohádek, s jejich nejznámějšími autory u nás a v Evropě.
Prožily v knihovně netradiční „hodinu čtení“, při níž se seznámily s poutavým příběhem, který následně reprodukovaly a zvažovaly vhodná poučení. Na závěr si pak celá třída mohla zapůjčit nejzajímavější knihu domů.

 

Třídy

Žákovská knížka

Školní družina
Školní družina

Školka
Školka

Jídelna
Jídelna

Aktuality ze školy
Aktuality ze školy

Ochutnávka legorobotiky (Marková)

Žáci druhého stupně, kteří mají zájem o práci v mezinárodním projektu Erasmus+ zaměřeném na legorobotiku a programování, navštívili dne 14.9.2021 dílnu iQFABLAB patřící pod libereckou IQlandii. 

Už tam budem (Pěničková)

Ve středu 8. září se naše dvě devítky – 9.B a 9.C – zúčastnily v liberecké iQLandii natáčení.

Nadcházející důležité akce

Sběr papíru - pátek 24. září 2021    7:15 hod. 

Ředitelské volno - pondělí 27. září 2021, školní družina uzavřena