Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - INFORMACE

Kouzlo Vánoc (Plachá)

Kouzlo Vánoc je blokový pořad v ekocentru Střevlík v Oldřichově v Hájích, jehož cílem je připomenout tradice a zvyky Vánoc, uvědomit si jejich pravý význam a navodit příjemnou vánoční atmosféru.
Jako by děti ze 4.B přešly přes samotný kouzelný práh Vánoc a z úplně obyčejných věcí se staly věci kouzelné. Známá vůně zapáleného františku, vyklápění z formiček, neustálé hlazení voskového plátu a tvořivé nadšení z papírového sáčku nedalo zapochybovat, že Vánoce jsou pro děti určitě časem kouzel.
Přeji si, ať letošní Vánoce nás okouzlí všechny.