Kouzlo Vánoc (Plachá)

Kouzlo Vánoc je blokový pořad v ekocentru Střevlík v Oldřichově v Hájích, jehož cílem je připomenout tradice a zvyky Vánoc, uvědomit si jejich pravý význam a navodit příjemnou vánoční atmosféru.
Jako by děti ze 4.B přešly přes samotný kouzelný práh Vánoc a z úplně obyčejných věcí se staly věci kouzelné. Známá vůně zapáleného františku, vyklápění z formiček, neustálé hlazení voskového plátu a tvořivé nadšení z papírového sáčku nedalo zapochybovat, že Vánoce jsou pro děti určitě časem kouzel.
Přeji si, ať letošní Vánoce nás okouzlí všechny.