Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - Informace k ZÁPISU do 1. ročníku 18.4.2024

Kouzelnický slet ve školní družince 16.2. (Mysíková)

Páteční odpoledne patřilo ve družince opět všem kouzelníkům a jejich tradičnímu společnému setkání.  Stejně jako loni se nejprve všichni zástupci z kolejí Myšek, Koček, Ještěrek, Soviček a Netopýrů vydali za doprovodu bubnů a svých pokřiků ze třetího patra do malé tělocvičny. Zde nastala přehlídka kostýmů a nacvičených tanců a kouzel. Nechyběla tradiční kouzelnická hymna, společná macarena a samozřejmě volný tanec. Děkujeme všem za účast a třeba zase příště …..