Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - dopravní omezení před školou

Košík plný rozumu (Sakařová)

5.5.2011 se naše škola zúčastnila krajského kola soutěže „Košík plný rozumu“. Ze školních kol postoupil vždy jeden žák z ročníku. Směr základní škola 5.květen  (škoda, že tam nejede tramvaj číslo 5) se mnou odjeli: Viktorie Aleksij – 2.třída, Filip Jirků – 3.třída,
Eliška Sonntagová - 4.třída a Tomáš Plechatý – 5. třída. Soutěže se zúčastnilo 8 škol. Samotná soutěž, měla dvě části. Žáci se posadili podle ročníků ke stolům ( každý ročník měl 2 stoly) z každého stolu postupovali žáci umístění na prvním a druhém místě. V druhé části tedy zůstali pouze 4 z každého ročníku. Vítězové postoupili do národního kola. U nás se nejlépe umístila Viktorka – 2. místo a Eliška – 3.místo (obě si odnesly pěkné knížky plné zdraví).