Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ, INFORMACE K NÁSTUPU 4.1.2021

Košík plný rozumu (Sakařová)

5.5.2011 se naše škola zúčastnila krajského kola soutěže „Košík plný rozumu“. Ze školních kol postoupil vždy jeden žák z ročníku. Směr základní škola 5.květen  (škoda, že tam nejede tramvaj číslo 5) se mnou odjeli: Viktorie Aleksij – 2.třída, Filip Jirků – 3.třída,
Eliška Sonntagová - 4.třída a Tomáš Plechatý – 5. třída. Soutěže se zúčastnilo 8 škol. Samotná soutěž, měla dvě části. Žáci se posadili podle ročníků ke stolům ( každý ročník měl 2 stoly) z každého stolu postupovali žáci umístění na prvním a druhém místě. V druhé části tedy zůstali pouze 4 z každého ročníku. Vítězové postoupili do národního kola. U nás se nejlépe umístila Viktorka – 2. místo a Eliška – 3.místo (obě si odnesly pěkné knížky plné zdraví).

 

Třídy

Žákovská knížka

Školní družina
Školní družina

Školka
Školka

Jídelna
Jídelna

Aktuality ze školy
Aktuality ze školy

Ochranné prostředky dýchacích cest

Vážení rodiče,
 
Ministerstvo zdravotnictví vydalo dne 22. února 2021 mimořádné opatření, dle něhož s účinností od 25. února 2021 od 00:00 do odvolání platí:

více po otevření

Výuka od 22.2.2021

Vážení rodiče,

v příštím týdnu (od 22.2.2021.) bude probíhat výuka ve stejném režimu jako v současnosti.
 

Škola pro děti zaměstnanců IZS

Vážení rodiče,

od 4.1.2021 bude školou určenou pro děti zaměstnanců vybraných profesí Základní škola, Liberec, ul.5. května.