Košík plný rozumu (Sakařová)

5.5.2011 se naše škola zúčastnila krajského kola soutěže „Košík plný rozumu“. Ze školních kol postoupil vždy jeden žák z ročníku. Směr základní škola 5.květen  (škoda, že tam nejede tramvaj číslo 5) se mnou odjeli: Viktorie Aleksij – 2.třída, Filip Jirků – 3.třída,
Eliška Sonntagová - 4.třída a Tomáš Plechatý – 5. třída. Soutěže se zúčastnilo 8 škol. Samotná soutěž, měla dvě části. Žáci se posadili podle ročníků ke stolům ( každý ročník měl 2 stoly) z každého stolu postupovali žáci umístění na prvním a druhém místě. V druhé části tedy zůstali pouze 4 z každého ročníku. Vítězové postoupili do národního kola. U nás se nejlépe umístila Viktorka – 2. místo a Eliška – 3.místo (obě si odnesly pěkné knížky plné zdraví).

Ochranné prostředky dýchacích cest

Ministerstvo zdravotnictví vydalo dne 22. února 2021 mimořádné opatření, dle něhož s účinností od 25. února 2021 od 00:00 do odvolání platí:

více po otevření

Výuka od 22.2.2021

v příštím týdnu (od 22.2.2021.) bude probíhat výuka ve stejném režimu jako v současnosti.