Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - dopravní omezení před školou

Košík plný rozumu (Sakařová)

24.4.2013 jsme se se čtyřmi vítězi školního kola „Košík plný rozumu“ vydali na ZŠ Kaplického, kde se uskutečnilo dvoukolové krajské kolo. Soutěže se spolu s námi zúčastnilo dalších 7 škol. Naše želízka v ohni byli Aleksij, Němec, Sonntagová, Rambousek. Děti měly dosáhnout co nejdříve 3000 bodů. Pokud to zvládly, postupovaly do kola druhého. U nás se to bohužel povedlo pouze Viki A. A protože nám přálo štěstí, probojovala se do finále do Prahy. Budeme ji držet pěsti, aby měla i tam štěstí.