Košík plný rozumu (Sakařová)

24.4.2013 jsme se se čtyřmi vítězi školního kola „Košík plný rozumu“ vydali na ZŠ Kaplického, kde se uskutečnilo dvoukolové krajské kolo. Soutěže se spolu s námi zúčastnilo dalších 7 škol. Naše želízka v ohni byli Aleksij, Němec, Sonntagová, Rambousek. Děti měly dosáhnout co nejdříve 3000 bodů. Pokud to zvládly, postupovaly do kola druhého. U nás se to bohužel povedlo pouze Viki A. A protože nám přálo štěstí, probojovala se do finále do Prahy. Budeme ji držet pěsti, aby měla i tam štěstí.