Košík plný rozumu (Plachá)

Naše škola se zapojila do celorepublikového školního turnaje ve stolní hře " Košík plný rozumu". Projekt vznikl pod záštitou Ministra zemědělství ČR. V průběhy hry se hráči pohybují po imaginárním obchodě a učí se nakupovat zdravé potraviny, dbát na zdravou výživu a životní styl. Hry se zúčastnily všechny děti 2. - 5. ročníku. Hra probíhala v měsíci březnu a již známe vítěze z jednotlivých ročníků kteří budou naši školu reprezentovat v krajském kole. Za druhý ročník: finalistka Viktorie Aleksis. Za třetí ročník: finalista – Filip Jirků . Za čtvrtou třídu: finalista – Eliška Sonntágová a  za páté ročníky : Tomáš Plechatý a Lucie Konečná.
Všem dětem děkujeme za účast, příjemnou atmosféru při hře a finalistům hodně štěstí v krajském kole.

Školní družina - pololetní a jarní prázdniny

29.1.2021 – pololetní prázdniny
školní družina v provozu pouze při přihlášení dostatečného počtu zájemců

1..2. - 5.2. - jarní prázdniny
školní družina v provozu nebude

Výuka od 25.1. do 28.1.2021

v příštím týdnu (25.-28.1.) bude probíhat výuka ve stejném režimu jako v současnosti.
V pátek 29.1. jsou pololetní prázdniny.
Žáci obdrží výpis z vysvědčení po návratu do školy. Známky za 1. pololetí naleznete
od 28.1.2021 v elektronické žákovské knížce.