Košík plný rozumu (Plachá)

Naše škola se zapojila do celorepublikového školního turnaje ve stolní hře " Košík plný rozumu". Projekt vznikl pod záštitou Ministra zemědělství ČR. V průběhy hry se hráči pohybují po imaginárním obchodě a učí se nakupovat zdravé potraviny, dbát na zdravou výživu a životní styl. Hry se zúčastnily všechny děti 2. - 5. ročníku. Hra probíhala v měsíci březnu a již známe vítěze z jednotlivých ročníků kteří budou naši školu reprezentovat v krajském kole. Za druhý ročník: finalistka Viktorie Aleksis. Za třetí ročník: finalista – Filip Jirků . Za čtvrtou třídu: finalista – Eliška Sonntágová a  za páté ročníky : Tomáš Plechatý a Lucie Konečná.
Všem dětem děkujeme za účast, příjemnou atmosféru při hře a finalistům hodně štěstí v krajském kole.

Ranní ŠD od 11.1. opět v provozu

Od 11.1. ranní družina ve 3.patře hlavní budovy - ŠD.
Čas  příchodu 6:30-7:15 hodin.
Zvonek herna B.

Prosíme nahlásit jméno dítěte, to odchází samo do šatny (zde je zajištěn dohled) a pak následně do heren 3.patra, rodiče do budovy nevstupují.

PF 2021

Přejeme Vám klidné prožití vánočních svátků a mnoho úspěchů v novém roce.