Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ, INFORMACE K NÁSTUPU 12.4.2021

Košík plný rozumu (Plachá)

Naše škola se zapojila do celorepublikového školního turnaje ve stolní hře " Košík plný rozumu". Projekt vznikl pod záštitou Ministra zemědělství ČR. V průběhy hry se hráči pohybují po imaginárním obchodě a učí se nakupovat zdravé potraviny, dbát na zdravou výživu a životní styl. Hry se zúčastnily všechny děti 2. - 5. ročníku. Hra probíhala v měsíci březnu a již známe vítěze z jednotlivých ročníků kteří budou naši školu reprezentovat v krajském kole. Za druhý ročník: finalistka Viktorie Aleksis. Za třetí ročník: finalista – Filip Jirků . Za čtvrtou třídu: finalista – Eliška Sonntágová a  za páté ročníky : Tomáš Plechatý a Lucie Konečná.
Všem dětem děkujeme za účast, příjemnou atmosféru při hře a finalistům hodně štěstí v krajském kole.

Návrat do školy

V pondělí 12. dubna 2021 se podařilo vrátit alespoň část žáků do školy. První testování proběhlo na výbornou.

Zápis do 1. ročníku 2021

Vážení rodiče budoucích prvňáčků,

termín zápisu do 1. ročníku je stanoven na čtvrtek 22. dubna 2021.

Jarní číslo školního časopisu (Burdová)

Ačkoli se stále učíme z domova, redaktoři školního časopisu se nenechali touto překážkou zastavit.