Knížky na cestách (Kvasničková)

Již druhý ročník bazaru dětských knih se u nás ve škole uskutečnil v měsíci červnu. Mnozí naši žáci do školy přinesli své již přečtené knihy, aby je nabídli dalším čtenářům. V dalších dnech si zájemci mohli vybrat a odnést některou z nabízených knížek. K akci se připojila i školní knihovna.  Výběr byl bohatý. V nabídce byly knihy obrázkové, encyklopedie, knihy z edice PRVNÍ ČTENÍ, dívčí romány, dobrodružná literatura, fantasy….

Moc děkujeme všem zúčastněným. Ať s knihou zažije spoustu pěkných chvil nejen o prázdninách.