Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ, INFORMACE K NÁSTUPU 4.1.2021

Knížka je můj kamarád (Vančišinová)

Týden od 8.dubna se stal pro 2.A „týdnem knihy“.V úterý jsme ve třídě přivítali spisovatele Petra Holána,který pro malé čtenáře napsal příběhy se zvířecí hrdinkou,fenkou Kvídou.Seznámil nás s již druhým dílem těchto vyprávění a přečetl nám jedno z mnoha dobrodružství,které v knize najdeme.K velké radosti dětí přijel i s Kvídou,kterou si děti na závěr besedy mohly pohladit.Beseda i ukázka z knihy děti zaujaly natolik,že si některé knížku rovnou koupily a pan Holán jim napsal na památku věnování.
Ve čtvrtek jsme se vypravili do liberecké knihovny na Festival dětské knihy.Nejprve děti shlédly hrané ukázky z knihy Kvak a Žbluňk a potom besedovaly se spisovatelem Jiřím Kahounem,který je seznámil se svými knihami.Jeho vyprávění bylo pro děti zajímavé a poučné.Hrdinové jeho knížek jsou zvířátka,která mají děti rády. Určitě v nich o své knihy vzbudil zájem.
A co by to bylo za návštěvu knihovny,kdybychom se nepodívali do oddělení vypůjček.Děti  se  seznámily s roztříděním knih,jak se ke knihám chovat a potom si každý z nich našel „tu svou“ a začetl se do ní.Měla jsem ze svých malých čtenářů radost.

Třídy

Žákovská knížka

Školní družina
Školní družina

Školka
Školka

Jídelna
Jídelna

Aktuality ze školy
Aktuality ze školy

Ochranné prostředky dýchacích cest

Vážení rodiče,
 
Ministerstvo zdravotnictví vydalo dne 22. února 2021 mimořádné opatření, dle něhož s účinností od 25. února 2021 od 00:00 do odvolání platí:

více po otevření

Výuka od 22.2.2021

Vážení rodiče,

v příštím týdnu (od 22.2.2021.) bude probíhat výuka ve stejném režimu jako v současnosti.
 

Škola pro děti zaměstnanců IZS

Vážení rodiče,

od 4.1.2021 bude školou určenou pro děti zaměstnanců vybraných profesí Základní škola, Liberec, ul.5. května.