Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - dopravní omezení před školou

Kde bydlí žížaly (Plachá)

Kde bydlí řížaly je název první společné akce třeťáků, kteří 6.9. absolvovali tento výukový program ve Středisku ekologické výchovy Divizna, která svými aktivitami podporuje zodpovědnější chování dětí k přírodě.Páteční program byl zaměřen na poznání, jak vzniká půda a jaké je její složení.Děti poznávaly život žížal a dalších půdních živočichů. A protože důraz byl kladen především na prožitek a bezprostřední kontakt s přírodou, děti se oháněly lupami a prováděly pokusy, absolvovaly slepeckou stezku a sbíraly přírodniny. A když se k tomu přidalo krásné slunečné počasí, vyšel nám krásný a smysluplný den v přírodě.