Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - dopravní omezení před školou

Každý může být vítězem (Pěničková)

V úterý 25.10.2011 se sedmáci zúčastnili akce Každý může být vítězem z projektu Žijeme Londýnem.  Asi jste odhadli, že projekt je zaměřen na blížící se Hry XXX. olympiády. Žáci samozřejmě shlédli filmové sestřihy významných olympijských okamžiků, ale skvělý sportovní komentátor Petr Svěcený je seznámil nejen s myšlenkami olympismu, fair play, čestnosti, ale také odvahy, pevné vůle a houževnatosti a na příbězích nesportovců dokázal, že vítězem opravdu může být každý z nás. Hosty programu byli bronzový olympionik ve štafetě z Vancouveru 2010 běžec na lyžích Martin Koukal a sedmnáctinásobný mistr republiky v jízdě na saních Petr Urban známý svými kreslenými vtipy s Rudou Pivrncem. Z besedy s oběma osobnostmi se žáci dozvěděli spoustu zajímavostí nejen z jejich sportovního života. Pořad ukončil interaktivní kvíz Pod pěti kruhy a běžecká soutěž Běžím za celou třídu. Los padl na Patrika Kosa a nutno říct, že si nevedl špatně.