Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ, INFORMACE K 1.3.2021

Každý může být vítězem (Pěničková)

V úterý 25.10.2011 se sedmáci zúčastnili akce Každý může být vítězem z projektu Žijeme Londýnem.  Asi jste odhadli, že projekt je zaměřen na blížící se Hry XXX. olympiády. Žáci samozřejmě shlédli filmové sestřihy významných olympijských okamžiků, ale skvělý sportovní komentátor Petr Svěcený je seznámil nejen s myšlenkami olympismu, fair play, čestnosti, ale také odvahy, pevné vůle a houževnatosti a na příbězích nesportovců dokázal, že vítězem opravdu může být každý z nás. Hosty programu byli bronzový olympionik ve štafetě z Vancouveru 2010 běžec na lyžích Martin Koukal a sedmnáctinásobný mistr republiky v jízdě na saních Petr Urban známý svými kreslenými vtipy s Rudou Pivrncem. Z besedy s oběma osobnostmi se žáci dozvěděli spoustu zajímavostí nejen z jejich sportovního života. Pořad ukončil interaktivní kvíz Pod pěti kruhy a běžecká soutěž Běžím za celou třídu. Los padl na Patrika Kosa a nutno říct, že si nevedl špatně.

Třídy

Žákovská knížka

Školní družina
Školní družina

Školka
Školka

Jídelna
Jídelna

Aktuality ze školy
Aktuality ze školy

Informace k provozu mateřské školy určené k výkonu péče o děti rodičů vybraných profesí

Vážení rodiče,
naše MATEŘSKÁ ŠKOLA byla určena jako škola pro děti pracovníků vybraných
profesí  IZS od pondělí  1.3.2021. Uvnitř více informací.

Základní školou pro děti pracovníků IZS zůstává ZŠ 5. května, Liberec:
https://www.zs5kveten.cz/

Ochranné prostředky dýchacích cest

Vážení rodiče,
 
Ministerstvo zdravotnictví vydalo dne 22. února 2021 mimořádné opatření, dle něhož s účinností od 25. února 2021 od 00:00 do odvolání platí:

více po otevření

Výuka od 22.2.2021

Vážení rodiče,

v příštím týdnu (od 22.2.2021.) bude probíhat výuka ve stejném režimu jako v současnosti.