Důležitá sdělení

Karneval v ŠD (Novotná)

KARNEVAL VE ŠKOLNÍ DRUŽINĚ
I v letošním roce nás překvapila řada krásných masek. Je potěšující, že řada z nich byla zhotovena šikovnými maminkami a nebo doplněna vlastnoručně vyrobenými škraboškami na obličej. Celý karnevalový průvod prošel školou, zatančil si a zasoutěžil v oblíbeném zdolávání překážky. Vybraly jsme masku nejoriginálnější a nejhezčí.
Vychovatelky ŠD

Odložení činnosti kroužků

vzhledem k nouzovému stavu a opatření vlády ČR se zahájení činnosti kroužků odkládá na neurčito.
Sledujte nadále webové stránky školy.

Úprava webových stránek školy

v současné době dochází k modernizaci našich webových stránek. Informace se na stránkách průběžně upravují a doplňují.

Děkujeme za pochopení a trpělivost

Sběrová akce

V pátek 25.9.2020 proběhla sběrová akce. Podle předběžných odhadů bylo nasbíráno přes 5 tun starého papíru. Na konečný výsledek si musíme počkat po převážení v Kovošrotu. Všem, kteří přispěli děkujeme.