Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - INFORMACE

Karel IV.na zakázané stezce

Doprovodný program PO STOPÁCH KARLA IV., stejně jako výstava Karel IV. na zakázané stezce. Umění mezi Lucemburky a Jagellonci na území dnešního Liberecka a Horní Lužice, nás zavedl do oblasti Liberecka a přilehlé Horní Lužice. Seznámili jsme se se středověkem prostřednictvím vzácných a zcela výjimečně zapůjčených gotických děl.

 Za doprovodu lektorky jsme se vydali po stopách obchodní stezky zakázané Karlem IV. Prostřednictvím připravených výtvarných aktivit a pracovních listů jsme se seznámili s dobou a uměním Karla IV. a jeho následovníků.