Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - INFORMACE

Karel IV. (Plachá)

Měsíc duben se stal vstupním měsícem do soutěže rádia Junior Ušoun Rušoun po stopě Karla IV. Letos je to 660 let od korunovace Karla IV. císařem a v květnu 2016 oslavíme 700 let od jeho narození. Proto se celá soutěž týká právě Karla IV.
Třída 4.B vytvořila tým Barvínci, zaregistrovala se do soutěže a začala plnit úkoly. Společná fotografie s maskotem soutěže, kterého žáci museli sami vyrobit, byl jeden z dubnových úkolů. Děti budou zapojeni 14 měsíců v tomto projektu. Nebude to jen trénování mozků, ale i zábava, která přispěje k upevňování hezkých vztahů.Navíc si děti tvoří kroniku,hmatatelnou vzpomínku na soutěžní úkoly.
Spávné odpovědi budou vřazeny do slosování a třeba se na Barvínky usměje štěstí. Přejme jim to.