Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - (DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ), INFORMACE

Kandidáti do školské rady

Jako kandidáti do Školské rady při ZŠ a MŠ Barvířská, Liberec, p.o.  byli navrženi za rodiče Ing. Petra Vokasová (3.B) a Monika Smolová (1.A). Za pedagogy byli navrženi Mgr. Martin Urban a Mgr. Tomáš Vávra. Listina kandidátů zveřejněna ZDE.

Volby se uskuteční ve čtvrtek 10.6.2021 od 12:00 – 14:00 hod. pro pedagogy a od 14:00 – 17:00 hod. pro rodiče. Volební urna bude umístěna ve vestibulu školy.

Mgr. Martin Urban
zástupce ředitele

Sběr papíru

ve čtvrtek 24.6. proběhne v 7:15 sběr papíru. Prosíme o zvážení sběru doma a nahlášení váhy třídní učitelce.

Letní číslo školního časopisu (Burdová)

Redakce školního časopisu byla i s přicházejícím jarem a létem aktivní a připravila pro vás další vydání Barvířského zpravodaje.

Den dětí 1.6.2021 (Šímová)

Ani v letošním roce jsme nezapomněli zpestřit sváteční den našich dětí soutěžemi.