Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - dopravní omezení před školou

Kafíčkovaná aneb jak si udělat příjemné dámské odpoledne (Novotná)

Kafíčkovaná je název pro odpoledne s kávou a něčím sladkým a také bez přítomnosti dětí. To byl náš záměr. Mělo to být setkání u příležitosti Dne matek. Jelikož už začínají odjezdy do škol v přírodě, zvolili jsme čtvrtek 3. května 2012.
Není důležité kolik se nás sešlo, ale jak jsme si to při naší dámské jízdě užily. A určitě podle ohlasu, měly jsme se báječně. Vypily kávu, daly si dortík, maminky viděly fotografie ze společných akcí a taky se tvořilo. Díky paní učitelce Janě Svobodové, z naší mateřské školy, se nyní budeme ohánět nejen žehličkou po košilích a tričkách, ale i po papíru a budeme umělecky tvořit. Protože kdo někdy slyšel o technice nazvané encaustické, ví, že se „šmrdlá“ speciální žehličkou, potřenou voskovkami, po papíru. Výborný je list z kalendáře a staré české voskovky. A vždy, opakuji vždy, vznikne něco krásného a úžasného!!!
Takže milé maminky, je nám líto, pokud jste se z časových, či rodinných důvodů nedostavily na náši dámskou jízdu, příště to určitě vyjde.
Děkujeme Vám všem za vaši pomoc, povzbuzení i slova chvály. Upřímně Vám k vašemu svátku  přejeme jen samou radost z vašich dětí a samé sluníčkové dny.
Kolektiv 3M