Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ, INFORMACE K 1.3.2021

Kafíčkovaná aneb jak si udělat příjemné dámské odpoledne (Novotná)

Kafíčkovaná je název pro odpoledne s kávou a něčím sladkým a také bez přítomnosti dětí. To byl náš záměr. Mělo to být setkání u příležitosti Dne matek. Jelikož už začínají odjezdy do škol v přírodě, zvolili jsme čtvrtek 3. května 2012.
Není důležité kolik se nás sešlo, ale jak jsme si to při naší dámské jízdě užily. A určitě podle ohlasu, měly jsme se báječně. Vypily kávu, daly si dortík, maminky viděly fotografie ze společných akcí a taky se tvořilo. Díky paní učitelce Janě Svobodové, z naší mateřské školy, se nyní budeme ohánět nejen žehličkou po košilích a tričkách, ale i po papíru a budeme umělecky tvořit. Protože kdo někdy slyšel o technice nazvané encaustické, ví, že se „šmrdlá“ speciální žehličkou, potřenou voskovkami, po papíru. Výborný je list z kalendáře a staré české voskovky. A vždy, opakuji vždy, vznikne něco krásného a úžasného!!!
Takže milé maminky, je nám líto, pokud jste se z časových, či rodinných důvodů nedostavily na náši dámskou jízdu, příště to určitě vyjde.
Děkujeme Vám všem za vaši pomoc, povzbuzení i slova chvály. Upřímně Vám k vašemu svátku  přejeme jen samou radost z vašich dětí a samé sluníčkové dny.
Kolektiv 3M

Třídy

Žákovská knížka

Školní družina
Školní družina

Školka
Školka

Jídelna
Jídelna

Aktuality ze školy
Aktuality ze školy

Úřední hodiny kanceláře školy

Vážení rodiče,

hospodářka školy bude od 1.3.2021 v kanceláři:  pondělí - čtvrtek 9:00 - 11:00 hod.
(vyzvedávání učebnic, pracovních sešitů, natištěných úkolů aj.)

V případě potřeby volejte 724 577 362 a domluvte jiný čas.

Informace o provozu pro pracovníky IZS

Vážení rodiče,
naše MATEŘSKÁ ŠKOLA byla ZRUŠENA jako škola pro děti pracovníků vybraných
profesí  IZS od 2.3.2021. Pro tyto je určena MŠ Motýlek https://msmotylek.eu/


Základní školou pro děti pracovníků IZS zůstává ZŠ 5. května, Liberec:
https://www.zs5kveten.cz/

Ochranné prostředky dýchacích cest

Vážení rodiče,
 
Ministerstvo zdravotnictví vydalo dne 22. února 2021 mimořádné opatření, dle něhož s účinností od 25. února 2021 od 00:00 do odvolání platí:

více po otevření