Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ, INFORMACE K 1.3.2021

Kafíčkovaná aneb jak si udělat příjemné dámské odpoledne (Novotná)

Kafíčkovaná je název pro odpoledne s kávou a něčím sladkým a také bez přítomnosti dětí. To byl náš záměr. Mělo to být setkání u příležitosti Dne matek. Jelikož už začínají odjezdy do škol v přírodě, zvolili jsme čtvrtek 3. května 2012.
Není důležité kolik se nás sešlo, ale jak jsme si to při naší dámské jízdě užily. A určitě podle ohlasu, měly jsme se báječně. Vypily kávu, daly si dortík, maminky viděly fotografie ze společných akcí a taky se tvořilo. Díky paní učitelce Janě Svobodové, z naší mateřské školy, se nyní budeme ohánět nejen žehličkou po košilích a tričkách, ale i po papíru a budeme umělecky tvořit. Protože kdo někdy slyšel o technice nazvané encaustické, ví, že se „šmrdlá“ speciální žehličkou, potřenou voskovkami, po papíru. Výborný je list z kalendáře a staré české voskovky. A vždy, opakuji vždy, vznikne něco krásného a úžasného!!!
Takže milé maminky, je nám líto, pokud jste se z časových, či rodinných důvodů nedostavily na náši dámskou jízdu, příště to určitě vyjde.
Děkujeme Vám všem za vaši pomoc, povzbuzení i slova chvály. Upřímně Vám k vašemu svátku  přejeme jen samou radost z vašich dětí a samé sluníčkové dny.
Kolektiv 3M

Úřední hodiny kanceláře školy

hospodářka školy bude od 1.3.2021 v kanceláři:  pondělí - čtvrtek 9:00 - 11:00 hod.
(vyzvedávání učebnic, pracovních sešitů, natištěných úkolů aj.)

V případě potřeby volejte 724 577 362 a domluvte jiný čas.

Informace o provozu pro pracovníky IZS

naše MATEŘSKÁ ŠKOLA byla ZRUŠENA jako škola pro děti pracovníků vybraných
profesí  IZS od 2.3.2021. Pro tyto je určena MŠ Motýlek https://msmotylek.eu/

Základní školou pro děti pracovníků IZS zůstává ZŠ 5. května, Liberec:

Ochranné prostředky dýchacích cest

Ministerstvo zdravotnictví vydalo dne 22. února 2021 mimořádné opatření, dle něhož s účinností od 25. února 2021 od 00:00 do odvolání platí:

více po otevření