Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - INFORMACE

K přírodě blíž (Novotná)

K přírodě blíž……..
Příblížit přírodu kromě pobytu na naší školní zahradě, procházkami mezi rozkvetlými zahradami a vyprávěním o jaru, se nám podařilo návštěvou interaktivní výstavy – Lesní království. Ta probíhala v OC Fórum a my jsme se školní družinou prožili velmi poučné a zábavné odpoledne. Nejvíce děti zaujala vycpaná zvířata, ale také řezání ruční pilkou a tvořivá dílnička.
Den Země jsme naopak oslavili prací a to sbíráním odpadků na naší školní zahradě a před školou. To aby nám ty krásné jarní kytky kvetly bez papírků a poházených pet lahví.
Dvě oddělení ŠD se ve čtvrtek 21.4. vypravilo na náměstí Dr. E. Beneše. Děti si odnesly domů vlastnoručně zasazenou rostlinku a také jsme si prohlédli komunitní zahradu v Liberci na Lazebnickém vrchu.