Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - COVID-19: ORGANIZACE VÝUKY - DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ 12.-23.10.2020

Jupiáda

JUPIÁDA - a co na to naše děti?
Jupiáda – veselá hudební škola. Moc se mi líbila, ale hlavně první písnička Barvy. Mohli jsme tleskat a zpívat. Některé děti soutěžily a dostávaly klíčenky když něco uhádly. Nakonec jsme si mohli stoupnout k podiu a tam jsme tancovali. Také jsme dostali taková CD Jupiáda.
Kristýna Antušová

Jupiáda byla super, ale začátek nás nudil, protože jsme dlouho čekali. Nejvíc se mi líbila první písnička, akorát mě pak bolely uši. Byly tam postavy z jupíku – Jupík, Camelie atd. Bylo tam asi patnáct písniček a pak různé soutěže. Mohli jsme s nima zpívat, ale moc prostoru tam teda nebylo. Herci měli dobrá jména, např: Bobo, Jablko, Drobeček….
Karolína Hefferová

Cesta tam byla v pohodě. Došli jsme před budovu, bylo tam narváno, tak jsme se tam skoro nemohli dostat. Pak jsme čekali přibližně dvacet minut než to začne. Nakonec to přece jenom začalo a hrála tam nahlas hudba. No prostě dobrý. A když to skončilo, odešli jsme do školy.
Jára Vlček

Přišli jsme dovnitř kulturáku a vešli dovnitř té Jupiády. Sedli jsme si a čekali asi tak půl hodiny. A konečně to začalo. Byl tam Fortník, Jablko, Drobeček, Doktor a Bobo. Tyto postavy buď na něco hrály a nebo zpívaly. Dokonce tam byli Camelie a Jupík. Rozdávali různé ceny a také trička. Mně osobně se to teda moc líbilo, doufám, že i ostatním. 
Štěpánka Masicová
                                                                      

Třídy

Žákovská knížka

Školní družina
Školní družina

Školka
Školka

Jídelna
Jídelna

Aktuality ze školy
Aktuality ze školy

Informace k provozu školy určené k výkonu péče o děti rodičů vybraných profesí

Vláda nařídila v souladu s krizovým zákonem hejtmanům, aby v místech potřeby určili školu nebo školské zařízení veřejných zřizovatelů k výkonu péče o děti ve skupinách nejvýše 30 dětí ve věku od 6 do 13 let zákonných zástupců, kteří jsou zaměstnanci/příslušníci...

VOLBY DO ŠKOLSKÉ RADY

Na podzim proběhnou doplňovací volby do Školské rady – kandidát za zákonné zástupce.

Drumbeny (Šímová)

Ve čtvrtek 8. října 2020 proběhl na naší škole pro žáky 1.stupně zážitkový program (nejen) s drumbeny, kterým provázel muzikant a lektor Zdeněk Roller.