Jupiáda

JUPIÁDA - a co na to naše děti?
Jupiáda – veselá hudební škola. Moc se mi líbila, ale hlavně první písnička Barvy. Mohli jsme tleskat a zpívat. Některé děti soutěžily a dostávaly klíčenky když něco uhádly. Nakonec jsme si mohli stoupnout k podiu a tam jsme tancovali. Také jsme dostali taková CD Jupiáda.
Kristýna Antušová

Jupiáda byla super, ale začátek nás nudil, protože jsme dlouho čekali. Nejvíc se mi líbila první písnička, akorát mě pak bolely uši. Byly tam postavy z jupíku – Jupík, Camelie atd. Bylo tam asi patnáct písniček a pak různé soutěže. Mohli jsme s nima zpívat, ale moc prostoru tam teda nebylo. Herci měli dobrá jména, např: Bobo, Jablko, Drobeček….
Karolína Hefferová

Cesta tam byla v pohodě. Došli jsme před budovu, bylo tam narváno, tak jsme se tam skoro nemohli dostat. Pak jsme čekali přibližně dvacet minut než to začne. Nakonec to přece jenom začalo a hrála tam nahlas hudba. No prostě dobrý. A když to skončilo, odešli jsme do školy.
Jára Vlček

Přišli jsme dovnitř kulturáku a vešli dovnitř té Jupiády. Sedli jsme si a čekali asi tak půl hodiny. A konečně to začalo. Byl tam Fortník, Jablko, Drobeček, Doktor a Bobo. Tyto postavy buď na něco hrály a nebo zpívaly. Dokonce tam byli Camelie a Jupík. Rozdávali různé ceny a také trička. Mně osobně se to teda moc líbilo, doufám, že i ostatním.
Štěpánka Masicová