Jumping 5.B - 12.11.2010 (Plachá)

Už jste někdy viděli hromadu zpocených, ale šťastných dětí, toužících po jemném klavírním doprovodu ?
Proč  zpocených ? Protože hodinu cvičily na trampolínách.
Proč  šťastných ?  Protože se jim to hrozně líbilo.¨
Proč toužících po klavírním doprovodu? Protože cvičily do rytmu rychlých skladeb a po druhé písničce už některým docházely síly a přály si pomalou, velmi pomalou skladbu.
Byla to netradiční  hodina a ve spojení s projektem Hravě-žijme zdravě vedla děti k aktivnímu pohybu a zdravému životnímu stylu.

Školní družina - pololetní a jarní prázdniny

29.1.2021 – pololetní prázdniny
školní družina v provozu pouze při přihlášení dostatečného počtu zájemců

1..2. - 5.2. - jarní prázdniny
školní družina v provozu nebude

Výuka od 25.1. do 28.1.2021

v příštím týdnu (25.-28.1.) bude probíhat výuka ve stejném režimu jako v současnosti.
V pátek 29.1. jsou pololetní prázdniny.
Žáci obdrží výpis z vysvědčení po návratu do školy. Známky za 1. pololetí naleznete
od 28.1.2021 v elektronické žákovské knížce.