Důležitá sdělení

Jizerka - 4.B (Plachá)

JIZERKA
Žáci 4.B strávili letošní školu v přírodě ve středisku ekologické výchovy na Jizerce, která se nachází v samém srdci Jizerských hor. Ekovýchovný program „ Vyšetřování jizerskohorské katastrofy“ pro ně připravila Společnost pro Jizerské hory,o.p.s. Program dětem umožnil vstup do problematiky hospodaření v lesích a ochrany přírody. Děti lépe poznaly krajinu, ve které žijí a prohloubily si k ní pozitivní vztah. Tento projekt je spolufinancován Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem České republiky.

Odložení činnosti kroužků

vzhledem k nouzovému stavu a opatření vlády ČR se zahájení činnosti kroužků odkládá na neurčito.
Sledujte nadále webové stránky školy.

Úprava webových stránek školy

v současné době dochází k modernizaci našich webových stránek. Informace se na stránkách průběžně upravují a doplňují.

Děkujeme za pochopení a trpělivost

Sběrová akce

V pátek 25.9.2020 proběhla sběrová akce. Podle předběžných odhadů bylo nasbíráno přes 5 tun starého papíru. Na konečný výsledek si musíme počkat po převážení v Kovošrotu. Všem, kteří přispěli děkujeme.