Jizerka - 4.B (Plachá)

JIZERKA
Žáci 4.B strávili letošní školu v přírodě ve středisku ekologické výchovy na Jizerce, která se nachází v samém srdci Jizerských hor. Ekovýchovný program „ Vyšetřování jizerskohorské katastrofy“ pro ně připravila Společnost pro Jizerské hory,o.p.s. Program dětem umožnil vstup do problematiky hospodaření v lesích a ochrany přírody. Děti lépe poznaly krajinu, ve které žijí a prohloubily si k ní pozitivní vztah. Tento projekt je spolufinancován Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem České republiky.