Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - INFORMACE

Jiří Žáček (Plachá)

V rámci Festivalových dnů dětské knihy se žáci 3.B setkali s básníkem J.Žáčkem. Neklidně posedávali v čítárně Knihovny  pro děti a mládež a nedočkavě vyhlíželi, kdy se pan Žáček objeví. Dočkali se. Pan herec Helšus předčítal autorovo dílo.  Pro Myu a děti narozené v listopadu pan jiří Žáček složil básničku, Adamovi s Honzíkem podal ruku jako budoucím spisovatelům a v autogramiádě se podepsal dětem do svých knih. Společná fotografie bude dětem připomínat nezapomenutelný zážitek. Byl to hezký den, i když jsme do školy probíhali mezi kapkami deště.