Jiná krajina

JINÁ KRAJINA
19.1.2009 měli žáci 3.B zajištěný doprovodný program Oblastní galerie  JINÁ KRAJINA. Nejprve se inspirovali tvorbou krajináře  W. Riedla, rodáka z Jizerských hor. Seznámili se s rozmanitými způsoby zobrazování krajiny od pravěku až do dnešní doby. A pak už vlastními silami, různými tvůrčími technikami a kolektivním duchem vytvářeli svou vlastní krajinu. Zdokumentovanou tvorbu představili a zhodnotili. Kdo neviděl a neslyšel, neví ,jak široká je dětská fantazie….

Školní družina - pololetní a jarní prázdniny

29.1.2021 – pololetní prázdniny
školní družina v provozu pouze při přihlášení dostatečného počtu zájemců

1..2. - 5.2. - jarní prázdniny
školní družina v provozu nebude

Výuka od 25.1. do 28.1.2021

v příštím týdnu (25.-28.1.) bude probíhat výuka ve stejném režimu jako v současnosti.
V pátek 29.1. jsou pololetní prázdniny.
Žáci obdrží výpis z vysvědčení po návratu do školy. Známky za 1. pololetí naleznete
od 28.1.2021 v elektronické žákovské knížce.