Důležitá sdělení - Informace k ZÁPISU do 1. ročníku 18.4.2024

Ježci v muzeu (Plachá)

4.11.2013 se žáci 3.B zúčastnili závěrečné části projektu Týden s ježky. Současně se uzavřela i výstava Ježci v muzeu, na které byly vystaveny i práce našich žáků. Veřejnost mohla výtvory hodnotit a obodovat. Dříve než došlo k slavnostnímu vyhlášení výsledků, byla pro děti připravena vědomostní soutěž, která shrnovala poznatky o životě a ochraně ježků.Zajímavostí bylo, že děti pracovaly ve skupinách s dětmi různého věku a z jiných škol. Po počátečním ostychu začala fungovat komunikace a rozdělení práce,která vedla ke splnění úkolů.V nejúspěšnější skupině pracovala i naše Justýnka a Terezka .
Mezi vítěze výtvarné soutěže byla vyhlášena Michaela Hnízdová, která ve své kategorii získala 3. místo.