Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - dopravní omezení před školou

Ještědská lanovka (Plachá)

3.10.Třída 3.B navštívila výstavu Ještědská lanovka, zaměřenou na historii lanovky na vrchol Ještědu a na životní osudy lidí, kteří byli s lanovkou spojeni. Děti nejvíce zaujal funkční model lanovky, který pro velký úspěch absolvoval svou trať několikrát za sebou. Součástí prohlídky byla i výtvarná dílnička, ve které děti navrhovaly vlastní barevnou kombinaci kabiny lanovky. Rozšiřování poznatků o svém domově a jeho okolí patří mezi cíle prvoukového učiva ve 3.třídě.