Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - (DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ), INFORMACE

Jednou v roce na Vánoce (Štelzigová)

Dne 12. prosince 2011 žáci 2. až 5. třídy zhlédli hudební představení „ Jednou v roce na Vánoce“.   Krátkým příběhem jsme se dostali do doby narození Ježíše Krista.  Hravou formou byly dětem představeny zvyky a  tradice Vánoc. Vše bylo doprovázeno koledami, které jsme si společně zazpívali.

Školní časopis

Ochutnávka legorobotiky (Marková)

Žáci druhého stupně, kteří mají zájem o práci v mezinárodním projektu Erasmus+ zaměřeném na legorobotiku a programování, navštívili dne 14.9.2021 dílnu iQFABLAB patřící pod libereckou IQlandii.

Už tam budem (Pěničková)

Ve středu 8. září se naše dvě devítky – 9.B a 9.C – zúčastnily v liberecké iQLandii natáčení.

Nadcházející důležité akce

Sběr papíru - pátek 24. září 2021    7:15 hod.

Ředitelské volno - pondělí 27. září 2021, školní družina uzavřena