Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ, INFORMACE K NÁSTUPU 12.4.2021

Jarní výlet, vynášení Morany a žabí festival v Ekocentru Střevlík (Novotná)

Kdo by nevěřil, že se vše dá zvládnout v jediný den, ten se k nám může příště přidat. Sobotní ráno 24. března, vlakové nádraží v Liberci. Nebe bez mraků vylákalo mnoho turistů a tak se tu můžeme potkat s poslednimi lyžaři, naopak s natěšenými turisty,  skupinou rodičů s dětmi a Moranou..
A tak jsme s tou zimou nadobro skoncovali v Mníšku, u řeky Jeřice. Tu velkou, i ty menší, vzal nadobro proud řeky a snad se k nám zima vrátí až příjde její čas. Procházkou do Oldřichova jsme se dostali až do Ekocentra Střevlík. Žabí festival  umožnil návštěvníkům výrobu žabiček, poslechnot si přednášku, prohlédnout si laboratoř, získat inormace o tom, proč jsou vlastně postavené zábrany u silnic a proč zde mají žáby i svou vlastní dopravní značku. Ale taky si pohrát, prohlédnot si zvířecí farmu a užít si sluníčka. Nebyl to úplně ten pravý výlet, kdy už necítíte nohy a říkáte si, že to nemám zapotřebí. Ale ne vždy musíte mít v nohách spostu kilometrů.
Osobní zážitky ze slunečné soboty – rodiče s dětmi a pí učitelka Míla, zapsala Míša N.

Třídy

Žákovská knížka

Školní družina
Školní družina

Školka
Školka

Jídelna
Jídelna

Aktuality ze školy
Aktuality ze školy

Návrat do školy

V pondělí 12. dubna 2021 se podařilo vrátit alespoň část žáků do školy. První testování proběhlo na výbornou. 

Zápis do 1. ročníku 2021

Vážení rodiče budoucích prvňáčků,

termín zápisu do 1. ročníku je stanoven na čtvrtek 22. dubna 2021.

Jarní číslo školního časopisu (Burdová)

Ačkoli se stále učíme z domova, redaktoři školního časopisu se nenechali touto překážkou zastavit.