Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ, INFORMACE K NÁSTUPU 17.5.2021

Jarní číslo školního časopisu (Burdová)

Ačkoli se stále učíme z domova, redaktoři školního časopisu se nenechali touto překážkou zastavit a pilně pracovali na dalším čísle. Koncem března vám tak přinášíme jarní vydání Barvířského zpravodaje. Opět se dočtete plno zajímavostí z automobilového světa a čeká vás kvíz o Liberci. Abychom potěšili čtenáře, vyhlásili jsme dvě soutěže o sladké ceny.
Tématem čísla jsou Velikonoce – v časopise se dozvíte, jak jednotlivé dny před Velikonocemi získaly své názvy. Podle dvou návodů si můžete vytvořit jarní dekoraci (třeba ozdobný podtácek) a uplést si vlastní pomlázku.
Prozatím si můžete aktuální vydání prohlédnout online – po návratu do školy ho v papírové podobě žáci naleznou i ve svých třídách a ve čtenářském koutku v 2. patře.
Velké díky patří našim redaktorům - Honzovi Z. (8. B), Pepovi Z. (4. B) a Martinovi Š. (5. B)! Bez vás bychom neměli co vydat. 

Odkaz na aktuální vydání časopisu: ZDE

Odkaz na archiv časopisu: ZDE