Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ, INFORMACE K NÁSTUPU 4.1.2021

Janku, co to asi znamená... (Plachá)

5. října 2011 navštívili žáci 1.B Kulturní centrum 101010 ve Vratislavicích, kde shlédli interaktivní program "Janku, co to asi znamená, když ti svítí červená?“ Je to výchovně vzdělávací pořad zaměřený na dopravní výchovu. Děti se učily, jak správně přecházet silnici bez přechodu pro chodce, ale i s přechodem a semaforem. Zopakovaly si základní pravidla silničního provozu. Pořad, který byl v režii Divadélka Malé Bo, navazoval na učivo prvouky. Děti si prakticky vyzkoušely cestování hromadným dopravním prostředkem. Paní učitelka Míla brzy zjistila, že většina moudrostí o správném chování je pouhou teorií. A příběh o ztracené botičce byl již pouhou třešničkou na skutečném cestování tramvají. Ten si určitě nechte vypravovat.

Třídy

Žákovská knížka

Školní družina
Školní družina

Školka
Školka

Jídelna
Jídelna

Aktuality ze školy
Aktuality ze školy

Ochranné prostředky dýchacích cest

Vážení rodiče,
 
Ministerstvo zdravotnictví vydalo dne 22. února 2021 mimořádné opatření, dle něhož s účinností od 25. února 2021 od 00:00 do odvolání platí:

více po otevření

Výuka od 22.2.2021

Vážení rodiče,

v příštím týdnu (od 22.2.2021.) bude probíhat výuka ve stejném režimu jako v současnosti.
 

Škola pro děti zaměstnanců IZS

Vážení rodiče,

od 4.1.2021 bude školou určenou pro děti zaměstnanců vybraných profesí Základní škola, Liberec, ul.5. května.