Janku, co to asi znamená... (Plachá)

5. října 2011 navštívili žáci 1.B Kulturní centrum 101010 ve Vratislavicích, kde shlédli interaktivní program "Janku, co to asi znamená, když ti svítí červená?“ Je to výchovně vzdělávací pořad zaměřený na dopravní výchovu. Děti se učily, jak správně přecházet silnici bez přechodu pro chodce, ale i s přechodem a semaforem. Zopakovaly si základní pravidla silničního provozu. Pořad, který byl v režii Divadélka Malé Bo, navazoval na učivo prvouky. Děti si prakticky vyzkoušely cestování hromadným dopravním prostředkem. Paní učitelka Míla brzy zjistila, že většina moudrostí o správném chování je pouhou teorií. A příběh o ztracené botičce byl již pouhou třešničkou na skutečném cestování tramvají. Ten si určitě nechte vypravovat.

Ochranné prostředky dýchacích cest

Ministerstvo zdravotnictví vydalo dne 22. února 2021 mimořádné opatření, dle něhož s účinností od 25. února 2021 od 00:00 do odvolání platí:

více po otevření

Výuka od 22.2.2021

v příštím týdnu (od 22.2.2021.) bude probíhat výuka ve stejném režimu jako v současnosti.