Důležitá sdělení

Jan Žižka (Plachá)

JAN ŽIŽKA
vzdělávací program Krajské liberecké knihovny byl náplní výuky vlastivědy žáků ve 4.B. Po odborné stránce program rozvíjel klíčové kompetence žáků k učení a řešení problémů, kompetence sociální, personální i komunikativní. Děti pracovaly ve skupinách, učily se psát komentář k psanému textu. Poznaly, že dobrá kniha poskytne někdy lepší informace než tolik oblíbený internet. A že zadat správný dotaz  v internetovém vyhledávači,  je podmínkou spolehlivých informací.
A sladká tečka ve zmrzlinovém kornoutku u fontánek byla odměnou za práci v předprázdninovém horkém dnu.

Odložení činnosti kroužků

vzhledem k nouzovému stavu a opatření vlády ČR se zahájení činnosti kroužků odkládá na neurčito.
Sledujte nadále webové stránky školy.

Úprava webových stránek školy

v současné době dochází k modernizaci našich webových stránek. Informace se na stránkách průběžně upravují a doplňují.

Děkujeme za pochopení a trpělivost

Sběrová akce

V pátek 25.9.2020 proběhla sběrová akce. Podle předběžných odhadů bylo nasbíráno přes 5 tun starého papíru. Na konečný výsledek si musíme počkat po převážení v Kovošrotu. Všem, kteří přispěli děkujeme.