Jan Žižka (Plachá)

JAN ŽIŽKA
vzdělávací program Krajské liberecké knihovny byl náplní výuky vlastivědy žáků ve 4.B. Po odborné stránce program rozvíjel klíčové kompetence žáků k učení a řešení problémů, kompetence sociální, personální i komunikativní. Děti pracovaly ve skupinách, učily se psát komentář k psanému textu. Poznaly, že dobrá kniha poskytne někdy lepší informace než tolik oblíbený internet. A že zadat správný dotaz  v internetovém vyhledávači,  je podmínkou spolehlivých informací.
A sladká tečka ve zmrzlinovém kornoutku u fontánek byla odměnou za práci v předprázdninovém horkém dnu.