Jan Neruda (Loumová,Šulcová)

Ve čtvrtek 17. 10. 2013  třídy 8.A a 8.B navštívily Lidové sady. Experimentální studio se stalo centrem informací  o Janu Nerudovi, od jehož smrti uplynulo více než sto let. Pořad sestavený z ukázek fejetonů se zvlášť aktuální tématikou, z básní, z nichž jsou některé pro tento účel zhudebněny, byl komponován do rámce dialogu. Na ploše tohoto humorného rozhovoru, který dával dětem zapomenout, že tématem je někdy i nepopulární školní látka, se dozvídali nejenom základní údaje o Nerudovi, ale i některé málo známé události z jeho života.