Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - dopravní omezení před školou

Jan Neruda (Loumová,Šulcová)

Ve čtvrtek 17. 10. 2013  třídy 8.A a 8.B navštívily Lidové sady. Experimentální studio se stalo centrem informací  o Janu Nerudovi, od jehož smrti uplynulo více než sto let. Pořad sestavený z ukázek fejetonů se zvlášť aktuální tématikou, z básní, z nichž jsou některé pro tento účel zhudebněny, byl komponován do rámce dialogu. Na ploše tohoto humorného rozhovoru, který dával dětem zapomenout, že tématem je někdy i nepopulární školní látka, se dozvídali nejenom základní údaje o Nerudovi, ale i některé málo známé události z jeho života.