Jan Burian (Loumová)

Jan Burian-Vítězný únor
Dne 19. 5. 2015 třídy 8.A  a  9.A   po delší době opět navštívily kulturní centrum v Liberci - Lidové sady, a to experimentální studium, kde zhlédly komorní vystoupení Jana Buriana nazvané Vítězný únor - pořad o životě v totalitní společnosti. Jan Burian způsobem sobě vlastním předkládal žákům obraz, jak se tehdy žilo a co z toho plyne dnes.   Pořad byl doplněn dobovými písněmi, humorem a  přímo zaměřen na mladé publikum.
Po přestávce žáci dostali prostor k diskuzi na jakékoli téma, které je zajímalo.