Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - INFORMACE

Jak vzniká kniha (Plachá)

 
To už žáci z 4.B vědí naprosto přesně a o to lépe, že jejich učitelkou byla paní spisovatelka Petra Braunová, autorka mnoha knih pro děti.
Nejprve jim vysvětlila, co se děje s rukopisem v jednotlivých fázích vzniku knihy.Pak už se děti vrhly na výrobu vlastní knihy.
Ve vzájemné spolupráci děti zpracovaly námět v povídce Duch a záhada ztraceného medailonu. Literární a výtvarné nápady byly konzultovány,předkládaly se  další možnosti tvorby. Pod profesionálním vedením P. Braunové děti vytvořily smysluplný a čtivý příběh.
Každý žák si odnesl nezapomenutelný zážitek a vlastní povídku, která bude chloubou domácí knihovny a pýchou každého z nich.