Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - (DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ), INFORMACE

Jak jsme uklízeli (Sakařová)

JAK JSME UKLÍZELI
Bylo krásné odpoledne 21.4.2010, paní vychovatelka Maruška pro nás připravila kvíz o přírodě, který jsme zvládli celkem dobře. A protože o přírodě jsme se toho tento týden naučili opravdu hodně, věděli jsme, že je potřeba ji i občas uklidit. Ten den byl k tomu jako stvořený. Sluníčko svítilo, vzduch voněl jarem a nám nic nebránilo dát se do práce. Dostali jsme igelitové rukavice a pytle a vyrazili jsme před školu, kde jsme za chvíli všechny tři pytle naplnili různým odpadem. Nejčastěji papírem, PET lahvemi, ale také různými tužkami a fixy…Doufáme, že ti, kteří ten nepořádek udělali si to příště rozmyslí a okolí naší školy zůstane uklizené.

Školní časopis

Ochutnávka legorobotiky (Marková)

Žáci druhého stupně, kteří mají zájem o práci v mezinárodním projektu Erasmus+ zaměřeném na legorobotiku a programování, navštívili dne 14.9.2021 dílnu iQFABLAB patřící pod libereckou IQlandii.

Už tam budem (Pěničková)

Ve středu 8. září se naše dvě devítky – 9.B a 9.C – zúčastnily v liberecké iQLandii natáčení.

Nadcházející důležité akce

Sběr papíru - pátek 24. září 2021    7:15 hod.

Ředitelské volno - pondělí 27. září 2021, školní družina uzavřena