Důležitá sdělení

Jak jsme uklízeli (Sakařová)

JAK JSME UKLÍZELI
Bylo krásné odpoledne 21.4.2010, paní vychovatelka Maruška pro nás připravila kvíz o přírodě, který jsme zvládli celkem dobře. A protože o přírodě jsme se toho tento týden naučili opravdu hodně, věděli jsme, že je potřeba ji i občas uklidit. Ten den byl k tomu jako stvořený. Sluníčko svítilo, vzduch voněl jarem a nám nic nebránilo dát se do práce. Dostali jsme igelitové rukavice a pytle a vyrazili jsme před školu, kde jsme za chvíli všechny tři pytle naplnili různým odpadem. Nejčastěji papírem, PET lahvemi, ale také různými tužkami a fixy…Doufáme, že ti, kteří ten nepořádek udělali si to příště rozmyslí a okolí naší školy zůstane uklizené.

Odložení činnosti kroužků

vzhledem k nouzovému stavu a opatření vlády ČR se zahájení činnosti kroužků odkládá na neurčito.
Sledujte nadále webové stránky školy.

Úprava webových stránek školy

v současné době dochází k modernizaci našich webových stránek. Informace se na stránkách průběžně upravují a doplňují.

Děkujeme za pochopení a trpělivost

Sběrová akce

V pátek 25.9.2020 proběhla sběrová akce. Podle předběžných odhadů bylo nasbíráno přes 5 tun starého papíru. Na konečný výsledek si musíme počkat po převážení v Kovošrotu. Všem, kteří přispěli děkujeme.