Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - dopravní omezení před školou

Jak jsme se rozloučili s létem (Novotná)

Již pravidelně začínám v úvodu tím, že jsme se nenechali zdolat počasím. A letos to byla opět pravda. Ve čvrtek 27. září kolem 8:00 hod. ráno z nebe tekly proudy vody a představa nějakého opékání byla pryč. O to radostnější byly o trochu později modré kousky nebe a dokonce i sluníčko. Každopádně jsme si to čtvrteční odpoledne buřtíky opekli.
Díky pomoci jednoho dědečka a tatínka, byl náš oheň vydařený a letos i s trochou dobrodružství, neboť nám nějaký skřítek Naschválníček někam schoval opékací vidlice. A tak došlo na shánění obyčejných klacků na opékání. Vůně buřtíků se linula daleko za zahradu i školní hřiště.

Kdo se dostatečně posilnil a chtěl si zahrát novou hru „Kub“, měl možnost pod vedením naší Míši „malé“. Kdo nechtěl, mohl sledovat utkání ve vybíjené, či honičce a prvních pokusech na chůdách.

Naše první společná akce je za námi. Na Martinském průvodu se těšíme opět na shledání.