Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ, INFORMACE K NÁSTUPU 12.4.2021

Jak jsme se rozloučili s létem (Novotná)

Již pravidelně začínám v úvodu tím, že jsme se nenechali zdolat počasím. A letos to byla opět pravda. Ve čvrtek 27. září kolem 8:00 hod. ráno z nebe tekly proudy vody a představa nějakého opékání byla pryč. O to radostnější byly o trochu později modré kousky nebe a dokonce i sluníčko. Každopádně jsme si to čtvrteční odpoledne buřtíky opekli.
Díky pomoci jednoho dědečka a tatínka, byl náš oheň vydařený a letos i s trochou dobrodružství, neboť nám nějaký skřítek Naschválníček někam schoval opékací vidlice. A tak došlo na shánění obyčejných klacků na opékání. Vůně buřtíků se linula daleko za zahradu i školní hřiště.

Kdo se dostatečně posilnil a chtěl si zahrát novou hru „Kub“, měl možnost pod vedením naší Míši „malé“. Kdo nechtěl, mohl sledovat utkání ve vybíjené, či honičce a prvních pokusech na chůdách.

Naše první společná akce je za námi. Na Martinském průvodu se těšíme opět na shledání.

 

Třídy

Žákovská knížka

Školní družina
Školní družina

Školka
Školka

Jídelna
Jídelna

Aktuality ze školy
Aktuality ze školy

Návrat do školy

V pondělí 12. dubna 2021 se podařilo vrátit alespoň část žáků do školy. První testování proběhlo na výbornou. 

Zápis do 1. ročníku 2021

Vážení rodiče budoucích prvňáčků,

termín zápisu do 1. ročníku je stanoven na čtvrtek 22. dubna 2021.

Jarní číslo školního časopisu (Burdová)

Ačkoli se stále učíme z domova, redaktoři školního časopisu se nenechali touto překážkou zastavit.