Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ, INFORMACE K 1.3.2021

Jak jsme málem neupálili čarodějnici (Sakařová)

Ve středu 4.5.2011 proběhla i přes nepřízeň počasí dooslava čarodějnic. Paní vychovatelka Anička vyrobila velkou čarodějnici. A ta, jakoby tušila, co jí na konci našeho opékání čeká, sesílala na nás jednu přeháňku za druhou.  My jsme ale jejím nástrahám nepodlehli. Hrstka odvážlivců, kteří dorazili, si dokonce stihli opéci buřtík a děti vyluštit záludnou tajenku, kterou pak s tajným přáním hodily do ohně. Nakonec skončila v ohni i čarodějnice. A po ní vyšlo sluníčko… Přejeme Vám, aby sluníčko svítilo i nadále a 3 ledoví muži se poučili z chyb čarodějnice a zůstali někde v lednici.
Doufáme, že na letní rozlučkové párty bude jen a jen svítit sluníčko a že se sejdeme ve větším počtu. Hrdinům z čarodějnic přejeme, aby následující dny zvládli ve zdraví.

 

Třídy

Žákovská knížka

Školní družina
Školní družina

Školka
Školka

Jídelna
Jídelna

Aktuality ze školy
Aktuality ze školy

Informace k provozu mateřské školy určené k výkonu péče o děti rodičů vybraných profesí

Vážení rodiče,
naše MATEŘSKÁ ŠKOLA byla určena jako škola pro děti pracovníků vybraných
profesí  IZS od pondělí  1.3.2021. Uvnitř více informací.

Základní školou pro děti pracovníků IZS zůstává ZŠ 5. května, Liberec:
https://www.zs5kveten.cz/

Ochranné prostředky dýchacích cest

Vážení rodiče,
 
Ministerstvo zdravotnictví vydalo dne 22. února 2021 mimořádné opatření, dle něhož s účinností od 25. února 2021 od 00:00 do odvolání platí:

více po otevření

Výuka od 22.2.2021

Vážení rodiče,

v příštím týdnu (od 22.2.2021.) bude probíhat výuka ve stejném režimu jako v současnosti.