Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - dopravní omezení před školou

Jak jsme málem neupálili čarodějnici (Sakařová)

Ve středu 4.5.2011 proběhla i přes nepřízeň počasí dooslava čarodějnic. Paní vychovatelka Anička vyrobila velkou čarodějnici. A ta, jakoby tušila, co jí na konci našeho opékání čeká, sesílala na nás jednu přeháňku za druhou.  My jsme ale jejím nástrahám nepodlehli. Hrstka odvážlivců, kteří dorazili, si dokonce stihli opéci buřtík a děti vyluštit záludnou tajenku, kterou pak s tajným přáním hodily do ohně. Nakonec skončila v ohni i čarodějnice. A po ní vyšlo sluníčko… Přejeme Vám, aby sluníčko svítilo i nadále a 3 ledoví muži se poučili z chyb čarodějnice a zůstali někde v lednici.
Doufáme, že na letní rozlučkové párty bude jen a jen svítit sluníčko a že se sejdeme ve větším počtu. Hrdinům z čarodějnic přejeme, aby následující dny zvládli ve zdraví.