Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - (DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ), INFORMACE

Jak jsme málem neupálili čarodějnici (Sakařová)

Ve středu 4.5.2011 proběhla i přes nepřízeň počasí dooslava čarodějnic. Paní vychovatelka Anička vyrobila velkou čarodějnici. A ta, jakoby tušila, co jí na konci našeho opékání čeká, sesílala na nás jednu přeháňku za druhou.  My jsme ale jejím nástrahám nepodlehli. Hrstka odvážlivců, kteří dorazili, si dokonce stihli opéci buřtík a děti vyluštit záludnou tajenku, kterou pak s tajným přáním hodily do ohně. Nakonec skončila v ohni i čarodějnice. A po ní vyšlo sluníčko… Přejeme Vám, aby sluníčko svítilo i nadále a 3 ledoví muži se poučili z chyb čarodějnice a zůstali někde v lednici.
Doufáme, že na letní rozlučkové párty bude jen a jen svítit sluníčko a že se sejdeme ve větším počtu. Hrdinům z čarodějnic přejeme, aby následující dny zvládli ve zdraví.

Školní časopis

Ochutnávka legorobotiky (Marková)

Žáci druhého stupně, kteří mají zájem o práci v mezinárodním projektu Erasmus+ zaměřeném na legorobotiku a programování, navštívili dne 14.9.2021 dílnu iQFABLAB patřící pod libereckou IQlandii.

Už tam budem (Pěničková)

Ve středu 8. září se naše dvě devítky – 9.B a 9.C – zúčastnily v liberecké iQLandii natáčení.

Nadcházející důležité akce

Sběr papíru - pátek 24. září 2021    7:15 hod.

Ředitelské volno - pondělí 27. září 2021, školní družina uzavřena