Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - dopravní omezení před školou

Jak jsme byli v botanické zahradě (M. Loníčková)

Už jste někdy zvládli během několika hodin procestovat několik světadílů a podnebných pásů? Žáci z 5.B si to dne 14.4.2011 zkusili a podařilo se!
Během návštěvy v botanické zahradě děti shlédly nesčetné množství překrásných a vzácných rostlin a také několik zvířecích kamarádů – podmořských živočichů, plazů a ptáků. Zejména holky obdivovaly překrásné orchideje a jejich vůni, která byla cítit po celém pavilonu. Klukům se zase líbil vodopád a citrusy.
V pavilonu kaktusů jsme vyhlásili soutěž o největšího raubíře a raubířku třídy, kteří si měli sednout na největší kaktus. Nakonec jsme ji ale neuskutečnili (naštěstí pro vítěze). Návštěva botanické zahrady nás nadchla a určitě by si zasloužila více času.