Jak jsme byli v botanické zahradě (M. Loníčková)

Už jste někdy zvládli během několika hodin procestovat několik světadílů a podnebných pásů? Žáci z 5.B si to dne 14.4.2011 zkusili a podařilo se!
Během návštěvy v botanické zahradě děti shlédly nesčetné množství překrásných a vzácných rostlin a také několik zvířecích kamarádů – podmořských živočichů, plazů a ptáků. Zejména holky obdivovaly překrásné orchideje a jejich vůni, která byla cítit po celém pavilonu. Klukům se zase líbil vodopád a citrusy.
V pavilonu kaktusů jsme vyhlásili soutěž o největšího raubíře a raubířku třídy, kteří si měli sednout na největší kaktus. Nakonec jsme ji ale neuskutečnili (naštěstí pro vítěze). Návštěva botanické zahrady nás nadchla a určitě by si zasloužila více času.

Výuka od 25.1. do 28.1.2021

v příštím týdnu (25.-28.1.) bude probíhat výuka ve stejném režimu jako v současnosti.
V pátek 29.1. jsou pololetní prázdniny.
Žáci obdrží výpis z vysvědčení po návratu do školy. Známky za 1. pololetí naleznete
od 28.1.2021 v elektronické žákovské knížce.

Mikuláš ve škole 2020 (Honcová)

V pátek 4.12. naši školu navštívil Mikuláš v doprovodu čerta a anděla. Letos netradičně v rouškách.