Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ, INFORMACE K NÁSTUPU 12.4.2021

Informace k provozu mateřské školy určené k výkonu péče o děti rodičů vybraných profesí

naše MATEŘSKÁ ŠKOLA byla určena jako škola pro děti pracovníků vybraných
profesí  IZS od pondělí  1.3.2021.

Kontakt pro přihlášení: 724 577 362 - lze i o víkendu (I. Švihlová -hospodářka) nebo 724 577 363
(R. Machatá - vedoucí MŠ).  Nutno dítě přihlásit den předem (i při prvním nástupu telefonicky) z důvodu objednání jídla.

Prosíme o vyplnění přihlášky, kterou naleznete  ZDE
(přihlášku lze vyplnit také až osobně v MŠ).

Základní školou pro děti pracovníků IZS zůstává ZŠ 5. května, Liberec:

Návrat do školy

V pondělí 12. dubna 2021 se podařilo vrátit alespoň část žáků do školy. První testování proběhlo na výbornou.

Zápis do 1. ročníku 2021

Vážení rodiče budoucích prvňáčků,

termín zápisu do 1. ročníku je stanoven na čtvrtek 22. dubna 2021.

Jarní číslo školního časopisu (Burdová)

Ačkoli se stále učíme z domova, redaktoři školního časopisu se nenechali touto překážkou zastavit.