Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - INFORMACE

Hubertka 5.A (Plačková)

20.5.-21.5.2015 se 5.A zúčastnila ekologického programu na chatě Hubertka. 

Středa:
Celodenní výlet do Jizerských hor. Oblékáme pláštěnky. Střídavě prší a leje. Z Hubertky na Bartlovku, údolím Hajního potoka a vzhůru na Paličník. Na vše padla mlha. Vyhlídka je nulová. Začíná být zima. Stoupání bylo vyčerpávající. Po cestě fotíme vzácného mloka skvrnitého a pochováme si mláďátko sýkorky koňadry, obdivujeme tesaříka a spoustu botanických „zázraků“… Paličníkovou cestou na Písčiny, kolem pramenů Jizery, Smrkovou cestou, Francouzskou cestou přes Tišinu a vodopád Velké rybí vody zpět na Hubertku…
Vaření bylo v rukou dětí. :-)
Součást programu byla také přednáška o odpadech (jejich recyklaci).
Večer pak výuka country tanců.

Čtvrtek:
Úklid chaty po našem "řádění".
A pomoc se dřevem.
Pak už jen návrat domů.