Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - COVID-19: ORGANIZACE VÝUKY - DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ 12.-23.10.2020

Hrnečku vař (Loníčková)

HRNEČKU VAŘ!
Tuhle ti dám ten hrneček. Když ho doma postavíš na stůl a řekneš: Hrnečku, vař! navaří ti tolik kaše, co budeš chtít.
I když tuto pohádku od K. J. Erbena děti velmi dobře znají, jejími radami se neřídily a při vaření pudingu se přičinily samy. Školní kuchyňkou se tak po necelé půlhodině linula příjemná vůně a děti byly celé nedočkavé na to, jak si smlsnou na dobrotě, kterou si samy připravily.
Někteří nedočkavci neodolali a místo mytí nádobí potají ujídali. Nakonec usedli ke stolu i ti pracovitější a všichni jsme měli radost nejen ze sladkého výrobku ale hlavně z příjemně stráveného odpoledne ve školní družině.
Monika Loníčková a děti ze 3. oddělení ŠD (březen 2010)

Třídy

Žákovská knížka

Školní družina
Školní družina

Školka
Školka

Jídelna
Jídelna

Aktuality ze školy
Aktuality ze školy

Informace k provozu školy určené k výkonu péče o děti rodičů vybraných profesí

Vláda nařídila v souladu s krizovým zákonem hejtmanům, aby v místech potřeby určili školu nebo školské zařízení veřejných zřizovatelů k výkonu péče o děti ve skupinách nejvýše 30 dětí ve věku od 6 do 13 let zákonných zástupců, kteří jsou zaměstnanci/příslušníci...

VOLBY DO ŠKOLSKÉ RADY

Na podzim proběhnou doplňovací volby do Školské rady – kandidát za zákonné zástupce.

Drumbeny (Šímová)

Ve čtvrtek 8. října 2020 proběhl na naší škole pro žáky 1.stupně zážitkový program (nejen) s drumbeny, kterým provázel muzikant a lektor Zdeněk Roller.