Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - (DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ), INFORMACE

Hravě žij zdravě (Plachá)

14.10.2010 si žáci 5.B zvyšovali fyzickou kondici v plaveckém bazénu. Od září jsou zapojeni do internetové soutěže o zdravém životním stylu „ Hravě žij zdravě“. Suchou teorii o významu  aktivního pohybu přeměnili v „ mokrou praxi“. A nebylo to tak lehké. Z bazénu se občas ozvalo – já už nemůžu – mně to utrhne plíce – mně hrozně bolí nohy….
Vytrvalcům a statečným gratulujeme a zítra si mohou do soutěžních tabulek o pohybových aktivitách zapsat: plavání čas: 45 minut.

Sběr papíru

ve čtvrtek 24.6. proběhne v 7:15 sběr papíru. Prosíme o zvážení sběru doma a nahlášení váhy třídní učitelce.

Letní číslo školního časopisu (Burdová)

Redakce školního časopisu byla i s přicházejícím jarem a létem aktivní a připravila pro vás další vydání Barvířského zpravodaje.

Den dětí 1.6.2021 (Šímová)

Ani v letošním roce jsme nezapomněli zpestřit sváteční den našich dětí soutěžemi.