Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - dopravní omezení před školou

Hravě žij zdravě (Plachá)

14.10.2010 si žáci 5.B zvyšovali fyzickou kondici v plaveckém bazénu. Od září jsou zapojeni do internetové soutěže o zdravém životním stylu „ Hravě žij zdravě“. Suchou teorii o významu  aktivního pohybu přeměnili v „ mokrou praxi“. A nebylo to tak lehké. Z bazénu se občas ozvalo – já už nemůžu – mně to utrhne plíce – mně hrozně bolí nohy….
Vytrvalcům a statečným gratulujeme a zítra si mohou do soutěžních tabulek o pohybových aktivitách zapsat: plavání čas: 45 minut.