Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - (DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ), INFORMACE

Hravě žij zdravě (Plachá)

14.10.2010 si žáci 5.B zvyšovali fyzickou kondici v plaveckém bazénu. Od září jsou zapojeni do internetové soutěže o zdravém životním stylu „ Hravě žij zdravě“. Suchou teorii o významu  aktivního pohybu přeměnili v „ mokrou praxi“. A nebylo to tak lehké. Z bazénu se občas ozvalo – já už nemůžu – mně to utrhne plíce – mně hrozně bolí nohy….
Vytrvalcům a statečným gratulujeme a zítra si mohou do soutěžních tabulek o pohybových aktivitách zapsat: plavání čas: 45 minut.

Školní časopis

Ochutnávka legorobotiky (Marková)

Žáci druhého stupně, kteří mají zájem o práci v mezinárodním projektu Erasmus+ zaměřeném na legorobotiku a programování, navštívili dne 14.9.2021 dílnu iQFABLAB patřící pod libereckou IQlandii.

Už tam budem (Pěničková)

Ve středu 8. září se naše dvě devítky – 9.B a 9.C – zúčastnily v liberecké iQLandii natáčení.

Nadcházející důležité akce

Sběr papíru - pátek 24. září 2021    7:15 hod.

Ředitelské volno - pondělí 27. září 2021, školní družina uzavřena