Hrátky s papírem (Plachá)

Byl název pořadu v Krajské vědecké knihovně, který byl určen dětem, které si nejen hrají, ale také při hře přemýšlejí. Tuto nabídku využili i žáci 2.B nejen s paní učitelkou Mílou, ale i se svými rodiči.Už první pokusy se suchým papírem pod vodou nebo s létajícím čajovým sáčkem vyvolaly potlesk všech dětí. V druhé části pořadu si děti mohly vyrobit papírové skládačky, vařit vodu v papírovém hrnci a zabývat se dalšími aktivitami s papírem. Inspiraci bylo možné čerpat v dětské odborné literatuře a při práci se orientovat podle jednoduchých návodů.

Ochranné prostředky dýchacích cest

Ministerstvo zdravotnictví vydalo dne 22. února 2021 mimořádné opatření, dle něhož s účinností od 25. února 2021 od 00:00 do odvolání platí:

více po otevření

Výuka od 22.2.2021

v příštím týdnu (od 22.2.2021.) bude probíhat výuka ve stejném režimu jako v současnosti.