Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ, INFORMACE K NÁSTUPU 4.1.2021

Hrátky s papírem (Plachá)

Byl název pořadu v Krajské vědecké knihovně, který byl určen dětem, které si nejen hrají, ale také při hře přemýšlejí. Tuto nabídku využili i žáci 2.B nejen s paní učitelkou Mílou, ale i se svými rodiči.Už první pokusy se suchým papírem pod vodou nebo s létajícím čajovým sáčkem vyvolaly potlesk všech dětí. V druhé části pořadu si děti mohly vyrobit papírové skládačky, vařit vodu v papírovém hrnci a zabývat se dalšími aktivitami s papírem. Inspiraci bylo možné čerpat v dětské odborné literatuře a při práci se orientovat podle jednoduchých návodů.

 

Třídy

Žákovská knížka

Školní družina
Školní družina

Školka
Školka

Jídelna
Jídelna

Aktuality ze školy
Aktuality ze školy

Ochranné prostředky dýchacích cest

Vážení rodiče,
 
Ministerstvo zdravotnictví vydalo dne 22. února 2021 mimořádné opatření, dle něhož s účinností od 25. února 2021 od 00:00 do odvolání platí:

více po otevření

Výuka od 22.2.2021

Vážení rodiče,

v příštím týdnu (od 22.2.2021.) bude probíhat výuka ve stejném režimu jako v současnosti.
 

Škola pro děti zaměstnanců IZS

Vážení rodiče,

od 4.1.2021 bude školou určenou pro děti zaměstnanců vybraných profesí Základní škola, Liberec, ul.5. května.