Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - dopravní omezení před školou

Hrátky s papírem (Plachá)

Byl název pořadu v Krajské vědecké knihovně, který byl určen dětem, které si nejen hrají, ale také při hře přemýšlejí. Tuto nabídku využili i žáci 2.B nejen s paní učitelkou Mílou, ale i se svými rodiči.Už první pokusy se suchým papírem pod vodou nebo s létajícím čajovým sáčkem vyvolaly potlesk všech dětí. V druhé části pořadu si děti mohly vyrobit papírové skládačky, vařit vodu v papírovém hrnci a zabývat se dalšími aktivitami s papírem. Inspiraci bylo možné čerpat v dětské odborné literatuře a při práci se orientovat podle jednoduchých návodů.