Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - (DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ), INFORMACE

Hrátky s kapalinami (Plachá)

Pozvánku do Krajské vědecké knihovny využili ti žáci 2.B, kteří rádi odhalují tajemství věcí, které se dějí kolem nás .Pomocí zábavných pokusů získaly děti odpovědi na otázky, zda černý fix je opravdu černý, zda rozinky umí tančit nebo jak si vyrobit bez lednice tuze dobrou zmrzlinu. Děti spolupracovaly ve skupinách s rodiči, připravovaly pokusy, které pak předvedly ostatním. Ačkoli se všechny pokusy zcela nepovedly, neubralo to na iniciativě vše vidět a vše si vyzkoušet. Děti si v zápalu experimentování vypůjčily knihy o domácích pokusech a prvních chemických experimentech. Snad jsme radši měli jít do kina....

Třídy

Žákovská knížka

Školní družina
Školní družina

Školka
Školka

Jídelna
Jídelna

Jídelna
Školní časopis

Aktuality ze školy
Aktuality ze školy

Ochutnávka legorobotiky (Marková)

Žáci druhého stupně, kteří mají zájem o práci v mezinárodním projektu Erasmus+ zaměřeném na legorobotiku a programování, navštívili dne 14.9.2021 dílnu iQFABLAB patřící pod libereckou IQlandii. 

Už tam budem (Pěničková)

Ve středu 8. září se naše dvě devítky – 9.B a 9.C – zúčastnily v liberecké iQLandii natáčení.

Nadcházející důležité akce

Sběr papíru - pátek 24. září 2021    7:15 hod. 

Ředitelské volno - pondělí 27. září 2021, školní družina uzavřena