Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ, INFORMACE K NÁSTUPU 4.1.2021

Hrátky s kapalinami (Plachá)

Pozvánku do Krajské vědecké knihovny využili ti žáci 2.B, kteří rádi odhalují tajemství věcí, které se dějí kolem nás .Pomocí zábavných pokusů získaly děti odpovědi na otázky, zda černý fix je opravdu černý, zda rozinky umí tančit nebo jak si vyrobit bez lednice tuze dobrou zmrzlinu. Děti spolupracovaly ve skupinách s rodiči, připravovaly pokusy, které pak předvedly ostatním. Ačkoli se všechny pokusy zcela nepovedly, neubralo to na iniciativě vše vidět a vše si vyzkoušet. Děti si v zápalu experimentování vypůjčily knihy o domácích pokusech a prvních chemických experimentech. Snad jsme radši měli jít do kina....

Třídy

Žákovská knížka

Školní družina
Školní družina

Školka
Školka

Jídelna
Jídelna

Aktuality ze školy
Aktuality ze školy

Ochranné prostředky dýchacích cest

Vážení rodiče,
 
Ministerstvo zdravotnictví vydalo dne 22. února 2021 mimořádné opatření, dle něhož s účinností od 25. února 2021 od 00:00 do odvolání platí:

více po otevření

Výuka od 22.2.2021

Vážení rodiče,

v příštím týdnu (od 22.2.2021.) bude probíhat výuka ve stejném režimu jako v současnosti.
 

Škola pro děti zaměstnanců IZS

Vážení rodiče,

od 4.1.2021 bude školou určenou pro děti zaměstnanců vybraných profesí Základní škola, Liberec, ul.5. května.