Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - dopravní omezení před školou

Hrátky s kapalinami (Plachá)

Pozvánku do Krajské vědecké knihovny využili ti žáci 2.B, kteří rádi odhalují tajemství věcí, které se dějí kolem nás .Pomocí zábavných pokusů získaly děti odpovědi na otázky, zda černý fix je opravdu černý, zda rozinky umí tančit nebo jak si vyrobit bez lednice tuze dobrou zmrzlinu. Děti spolupracovaly ve skupinách s rodiči, připravovaly pokusy, které pak předvedly ostatním. Ačkoli se všechny pokusy zcela nepovedly, neubralo to na iniciativě vše vidět a vše si vyzkoušet. Děti si v zápalu experimentování vypůjčily knihy o domácích pokusech a prvních chemických experimentech. Snad jsme radši měli jít do kina....