Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - dopravní omezení před školou

Hrátky s balónky (Plachá)

Hrajeme si s balónky a přemýšlíme, bylo náplní pořadu v naší liberecké knihovně. Na děti opět čekaly zábavné pokusy a vědecké hračky. Až do dnešního dne si žáci z 3.B mysleli, že balónek je jen karnevalový doplněk. Netušili, že se dají použít k zajímavým pokusům, které je učí aktivně přemýšlet.  A tak se pokoušelo a balónky létaly, praskaly, vznášely se, poháněly kolečka a dokonce zpívaly. Nebylo divu, že se dětem nechtělo domů.