Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - dopravní omezení před školou

Hrajeme si, přemýšlíme (Plachá)

První říjnový den přinesl dětem ze 3.B přírodovědné hraní v Krajské vědecké knihovně v Liberci. Mezi nejzajímavější aktivity patřilo laboratorní zkoumání potravin, které obsahovaly škrob.Také výroba hustoměru a porovnávání kapalin podle jejich hustoty byla zajímavá objevná aktivita. Ačkoli čas už upozorňoval na závěr akce, děti ještě tvořily papírové sovičky nebo lovily magnetem předměty. V tomto měsíci si pořad užijeme ještě jednou. Těšíme se.