Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - dopravní omezení před školou

Hrajeme si a přemýšlíme (Plachá)

Byla akce Dětského oddělení Krajské vědecké knihovny pro všechny děti, které baví provádět zajímavé pokusy, lákají je vědecké hračky a rády řeší rébusy. Děti pozorně sledovaly pokusy lektora, přemýšlely o nich a aktivně si je vyzkoušely. Později své poznatky využily při výrobě dárků. Každý si mohl vybrat výrobek podle svých možností. Při náročnějčím postupu pomáhali i rodiče. Děti si užily hezké a zajímavé odpoledne.