Horolezecká stěna - 4.B (Plachá)

UMĚLÁ HOROLEZECKÁ STĚNA
Vzrušení, koncentrace pozornosti, souhra pohybů - to byly hlavní znaky pobytu v horolezeckém centru Šutr, které navštívili žáci 4.B v pátek 16. 4. 2010. Celé páteční vyučování bylo pouhým těšením na umělé horolezecké  stěny.  Po nejistém začátku a váhání děti propadly kouzlu vlastní samostatnosti a schopnosti překonat strach z výšky. Pod dozorem zkušených instruktorů byl celý pobyt radostný a hlavně bezpečný.

Ranní ŠD od 11.1. opět v provozu

Od 11.1. ranní družina ve 3.patře hlavní budovy - ŠD.
Čas  příchodu 6:30-7:15 hodin.
Zvonek herna B.

Prosíme nahlásit jméno dítěte, to odchází samo do šatny (zde je zajištěn dohled) a pak následně do heren 3.patra, rodiče do budovy nevstupují.

PF 2021

Přejeme Vám klidné prožití vánočních svátků a mnoho úspěchů v novém roce.