Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - dopravní omezení před školou

Horolezecká stěna - 4.B (Plachá)

UMĚLÁ HOROLEZECKÁ STĚNA
Vzrušení, koncentrace pozornosti, souhra pohybů - to byly hlavní znaky pobytu v horolezeckém centru Šutr, které navštívili žáci 4.B v pátek 16. 4. 2010. Celé páteční vyučování bylo pouhým těšením na umělé horolezecké  stěny.  Po nejistém začátku a váhání děti propadly kouzlu vlastní samostatnosti a schopnosti překonat strach z výšky. Pod dozorem zkušených instruktorů byl celý pobyt radostný a hlavně bezpečný.