Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ, INFORMACE K NÁSTUPU 12.4.2021

Horolezecká stěna - 4.B (Plachá)

UMĚLÁ HOROLEZECKÁ STĚNA
Vzrušení, koncentrace pozornosti, souhra pohybů - to byly hlavní znaky pobytu v horolezeckém centru Šutr, které navštívili žáci 4.B v pátek 16. 4. 2010. Celé páteční vyučování bylo pouhým těšením na umělé horolezecké  stěny.  Po nejistém začátku a váhání děti propadly kouzlu vlastní samostatnosti a schopnosti překonat strach z výšky. Pod dozorem zkušených instruktorů byl celý pobyt radostný a hlavně bezpečný.

Návrat do školy

V pondělí 12. dubna 2021 se podařilo vrátit alespoň část žáků do školy. První testování proběhlo na výbornou.

Zápis do 1. ročníku 2021

Vážení rodiče budoucích prvňáčků,

termín zápisu do 1. ročníku je stanoven na čtvrtek 22. dubna 2021.

Jarní číslo školního časopisu (Burdová)

Ačkoli se stále učíme z domova, redaktoři školního časopisu se nenechali touto překážkou zastavit.