Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - JARNÍ prázdniny 26.2.-1.3.2024 a informace k ZÁPISU do 1. ročníku 18.4.2024

Hořká chuť čokolády

Ve čtvrtek 8. prosince jsme se vydali do střediska Divizna na pořad Hořká chuť čokolády. Téměř záhy jsme zjistili, že řeč nebude o čokoládě hořké, ale že si z pořadu odneseme spoustu nových a zajímavých informací. Za pomoci nejrůznějších aktivit jsme se dozvěděli, že za lahodnou chutí může být i hořkost dětské práce, chudoby, nerovnost příležitostí či nedostatečná právní ochrana. Navrhovali jsme tedy i možnosti, jak přispět ke snížení výskytu dětské práce, a zamýšleli jsme se nad odpovědností lidí žijících v globalizovaném světě.