Hořká chuť čokolády

Ve čtvrtek 8. prosince jsme se vydali do střediska Divizna na pořad Hořká chuť čokolády. Téměř záhy jsme zjistili, že řeč nebude o čokoládě hořké, ale že si z pořadu odneseme spoustu nových a zajímavých informací. Za pomoci nejrůznějších aktivit jsme se dozvěděli, že za lahodnou chutí může být i hořkost dětské práce, chudoby, nerovnost příležitostí či nedostatečná právní ochrana. Navrhovali jsme tedy i možnosti, jak přispět ke snížení výskytu dětské práce, a zamýšleli jsme se nad odpovědností lidí žijících v globalizovaném světě.