Honitba 1.B

HONITBA V RADČICÍCH
V pondělí 11.6.2007 se žáci 1. B vydali do lesů Jizerských hor v Radčicích. Pod odborným vedením p. Meiera poznávali nejen krásu přírody, ale dozvěděli se mnoho nového o lese a jeho ochraně. Snažili se dodržovat zásady správného chování při pohybu v lese:  nešlapat, nelámat, nekřičet a neničit. Dozvěděli se o práci myslivců, viděli krmelec, seznámili se s péčí o les. V myslivně na děti čekaly nejen jahodové koláče, ale i střelba ze vzduchovky, vuřty opékané na ohni, ukázky kožešin a trofejí  z naší zvěře. Myslivecký kviz prozkoušel znalosti žáků .... Odměnou byl výhled na krajinu z nového posedu a sběr lesních jahod. Unavené a vyuzené děti se vrátily v pořádku s bohatými zážitky. Děkujeme pane Meiere .

Školní družina - pololetní a jarní prázdniny

29.1.2021 – pololetní prázdniny
školní družina v provozu pouze při přihlášení dostatečného počtu zájemců

1..2. - 5.2. - jarní prázdniny
školní družina v provozu nebude

Výuka od 25.1. do 28.1.2021

v příštím týdnu (25.-28.1.) bude probíhat výuka ve stejném režimu jako v současnosti.
V pátek 29.1. jsou pololetní prázdniny.
Žáci obdrží výpis z vysvědčení po návratu do školy. Známky za 1. pololetí naleznete
od 28.1.2021 v elektronické žákovské knížce.