Důležitá sdělení

Hodnocení absolventských prací 9.A (Urban)

HODNOCENÍ ABSOLVENTSKÝCH PRACÍ
V úterý 22.6.2010 byly vyhodnoceny a odměněny absolventské práce žáků 9. třídy. Tyto práce slouží k ověření schopnosti žáků zpracovat, zhodnotit a prezentovat získané vědomosti. Pan ředitel předal žákům osvědčení a jejich práci krátce zhodnotil. Mezi nejlepší patřily absolventské práce H. Berkyové, L. Sonntaga a M. Kávy. Tito žáci byli také odměněni.

Odložení činnosti kroužků

vzhledem k nouzovému stavu a opatření vlády ČR se zahájení činnosti kroužků odkládá na neurčito.
Sledujte nadále webové stránky školy.

Úprava webových stránek školy

v současné době dochází k modernizaci našich webových stránek. Informace se na stránkách průběžně upravují a doplňují.

Děkujeme za pochopení a trpělivost

Sběrová akce

V pátek 25.9.2020 proběhla sběrová akce. Podle předběžných odhadů bylo nasbíráno přes 5 tun starého papíru. Na konečný výsledek si musíme počkat po převážení v Kovošrotu. Všem, kteří přispěli děkujeme.