Hodnocení absolventských prací 9.A (Urban)

HODNOCENÍ ABSOLVENTSKÝCH PRACÍ
V úterý 22.6.2010 byly vyhodnoceny a odměněny absolventské práce žáků 9. třídy. Tyto práce slouží k ověření schopnosti žáků zpracovat, zhodnotit a prezentovat získané vědomosti. Pan ředitel předal žákům osvědčení a jejich práci krátce zhodnotil. Mezi nejlepší patřily absolventské práce H. Berkyové, L. Sonntaga a M. Kávy. Tito žáci byli také odměněni.

Školní družina - pololetní a jarní prázdniny

29.1.2021 – pololetní prázdniny
školní družina v provozu pouze při přihlášení dostatečného počtu zájemců

1..2. - 5.2. - jarní prázdniny
školní družina v provozu nebude

Výuka od 25.1. do 28.1.2021

v příštím týdnu (25.-28.1.) bude probíhat výuka ve stejném režimu jako v současnosti.
V pátek 29.1. jsou pololetní prázdniny.
Žáci obdrží výpis z vysvědčení po návratu do školy. Známky za 1. pololetí naleznete
od 28.1.2021 v elektronické žákovské knížce.