Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ, INFORMACE K NÁSTUPU 12.4.2021

Hodnocení absolvenských prací

HODNOCENÍ ABSOLVENTSKÝCH PRACÍ - 9. ROČNÍK
Ve středu 24.6.2009 proběhlo v posluchárně školy vyhlášení výsledků hodnocení absolventských prací žáků 9. tříd. Komise ohodnotily celkem 51 prací, 1 nevyhověla, 1 byla odevzdána po termínu a 1 nebyla pro nemoc obhájena. 22 prací bylo klasifikováno jako vynikajicí. Jako celkově nejlepší byly vyhodnoceny práce F.Jukla, A.Poura, T.Slatinky, O.Neumana (všichni 9.B) a H.Novotné (9.A). Jmenované ocenil a odměnil pan ředitel.

Návrat do školy

V pondělí 12. dubna 2021 se podařilo vrátit alespoň část žáků do školy. První testování proběhlo na výbornou.

Zápis do 1. ročníku 2021

Vážení rodiče budoucích prvňáčků,

termín zápisu do 1. ročníku je stanoven na čtvrtek 22. dubna 2021.

Jarní číslo školního časopisu (Burdová)

Ačkoli se stále učíme z domova, redaktoři školního časopisu se nenechali touto překážkou zastavit.