Hodnocení absolvenských prací

HODNOCENÍ ABSOLVENTSKÝCH PRACÍ - 9. ROČNÍK
Ve středu 24.6.2009 proběhlo v posluchárně školy vyhlášení výsledků hodnocení absolventských prací žáků 9. tříd. Komise ohodnotily celkem 51 prací, 1 nevyhověla, 1 byla odevzdána po termínu a 1 nebyla pro nemoc obhájena. 22 prací bylo klasifikováno jako vynikajicí. Jako celkově nejlepší byly vyhodnoceny práce F.Jukla, A.Poura, T.Slatinky, O.Neumana (všichni 9.B) a H.Novotné (9.A). Jmenované ocenil a odměnil pan ředitel.

Ranní ŠD od 11.1. opět v provozu

Od 11.1. ranní družina ve 3.patře hlavní budovy - ŠD.
Čas  příchodu 6:30-7:15 hodin.
Zvonek herna B.

Prosíme nahlásit jméno dítěte, to odchází samo do šatny (zde je zajištěn dohled) a pak následně do heren 3.patra, rodiče do budovy nevstupují.

PF 2021

Přejeme Vám klidné prožití vánočních svátků a mnoho úspěchů v novém roce.